اخبار روزانه : ورزشی و اقتص...

هرچی بخواهی پیدا می شه

مسابقات‎ فوتبال‎ جام‎ كنفدراسيونها ديشب‎ با شكست‎ قهرمانان‎ جام‎ جهـانـي‎ 2002و يورو 2004 همراه‎ بود

در اين‎ رقابتها كه‎‎ با حضور هشت‎ تيم‎ برتر جهان‎ در دو گروه در آلمان‎ برگزار مي‎شود ديشـب‎ در گـروه‎ دو برزيل‎‎ در مصاف‎ با مكزيك‎‎ با يك گـل شـكسـت‎ خورد ,تك‎ گـل‎ ايـن‎ ديـدار را بـروجتـي‎ در دقيقه‎‎ 59 براي‎ مكزيك‎ به ثمر رساند. بروجتي‎‎ كه‎‎ در دقيقه 32 يك‎ پنـالتـي را از دست‎ داده‎ بود عنوان‎‎‎‎ برترين بازيكن ميـدان را نيز به‎ خود اختصاص‎ داد.
پيش‎ ازاين‎‎‎ ديدار ژاپن قهرمان جام‎ ملتهاي‎ آسيا با يك‎ گل‎ از سد يونان‎‎ قهرمـان يـورو 2004 گذشت‎.

Group A

 

Group B

Team Points
 Mexico 6
   Brazil 3
 Japan  3
 Greece 0
+ نوشته شده در  دوشنبه سی ام خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

کروبی پسر آيت الله خامنه‌ای را به دخالت در انتخابات متهم کرد

مهدی کروبی با ارسال نامه سرگشاده ای به آيت الله خامنه ای رهبر ايران، پسر او را به دخالت در انتخابات متهم کرده و مدعی شده که بيشترين آرا را در انتخابات به خود اختصاص داده اما بخشهايی از سپاه پاسداران و بسيج در بسياری از شهرستانها از طريق پرداخت پول به هيئتهای مذهبی آرای مردم را مخدوش کرده و به نفع يکی از نامزدها تغيير داده است.

آقای کروبی از نامزدی که سيد مجتبی، پسر آيت الله خامنه ای را به حمايت از او متهم کرده مستقيماً نام نبرده است اما گفت که مجتبی خامنه ای ابتدا از نامزد ديگری حمايت می کرده که حتی خبر رفت و آمد او به ستاد انتخاباتی آن نامزد نيز منتشر شده بود ولی سه روز پيش از رای گيری، ناگهان "عنايتها" به سمت فرد ديگری سرازير می شود.

+ نوشته شده در  دوشنبه سی ام خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

احتمال سرقت از 40میلیون كارت اعتباری

مقامات آمریكایی می گویند در یكی از بزرگترین موارد نقض امنیت شبكه های نگهداری اطلاعات مصرف كنندگان، یك خرابكار رایانه (هكر) شاید به اطلاعات بیش از ۴۰ میلیون دارنده كارت اعتباری دسترسی پیدا كرده باشد.
به نوشته «همشهری»، شركت مستركارد اعلام كرد سرنخهای این دستبرد تا شركت «كارد سیستمز» در آتلانتا كه كارهای مربوط به كارتهای اعتباری بانكها و بازرگانان را انجام می دهد، رهگیری شده است. ممكن است انواع كارتهای اعتباری در معرض خطر افشای اطلاعات قرار داشته باشند.
سخنگوی مستركارد با این حال به مشتریان اطمینان داد اطلاعات لورفته، فاقد شماره بیمه تامین اجتماعی آنهاست، یعنی خرابكار فقط می تواند با داشتن نام صاحب حساب، نام بانك و شماره حساب مبالغی را به سرقت ببرد، ولی قادر به دزدیدن هویت مالباختگان نخواهد بود.
مستركارد با اظهار بی اطلاعی از منشا این عملیات اعلام كرده است كه نمی داند متن رایانه ای ویروس گونه این هكر چگونه به شبكه شركت كارد سیستمز راه یافته است. اف بی آی در حال تحقیق درباره این ماجراست.
+ نوشته شده در  دوشنبه سی ام خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

هفته سي‌ام ليگ برتر فوتبال ايران با جشن قهرماني فولاد آغاز شد

هفته سي‌ام (پاياني) رقابت‌هاي فوتبال باشگاه‌هاي برتر ايران عصريكشنبه با جشن قهرماني تيم فولاد خوزستان آغاز شد.

در اين ديدار كه به قضاوت علي خسروي و در ورزشگاه تختي اهواز برگزار شد، تيم فولاد خوزستان با نتيجه ‪ ۲‬بر يك از سد تيم پاس تهران (قهرمان فصل گذشته) گذشت و با كسب ‪ ۶۴‬امتياز با اقتدار بر سكوي نخست ايستاد. گلهاي اين بازي را " عادل كلاه‌كج" در دقيقه ‪ ۵۰‬و " لفته حميدي" ‪ ۸۴‬براي فولاد خوزستان و "حميدرضا رجبي" در دقيقه ‪ ۷۵‬براي تيم پاس تهران به ثمر رساندند.

در پايان اين بازي، بازيكنان تيم فولاد خوزستان دور افتخار زدند و جام قهرماني اين دوره از رقابتها را بالاي سر بردند. جام قهرماني اين دوره از مسابقات را " محمد دادكان" رييس فدراسيون فوتبال به بازيكنان فولاد خوزستان اعطا كرد.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

گل‌هاي بي‌شمار بدون كارت قرمز در شش بازي دور نخست جام كنفدراسيون‌ها

Group A

 

Group B

 
در شش بازي دور نخست رقابت‌هاي فوتبال جام كنفدراسيون‌ها به ميزباني آلمان، ‪ ۲۵‬گل به ثمر رسيده و هنوز هيچ بازيكني كارت قرمز دريافت نكرده است. از جمله ديدارهاي پرگل پيروزي ‪ ۴‬بر‪ ۲‬آرژانتين مقابل استراليا و برتري ‪ ۳‬بر صفر آلمان مقابل تونس بود كه آمار گل‌ها را بالا برد. هيچ يك از شش ديدار برگزار شده كمتر از سه گل در بر نداشته است. 

 صعود آرژانتين به جام جهاني مسجل شده اما برزيل به يك پيروزي نياز دارد. آلمان و آرژانتين در حالي به مصاف هم مي‌روند كه هر دو از صعود خود به مرحله نيمه نهايي جام كنفدراسيون‌ها به عنوان دو تيم برتر گروه آ مطمئن هستند اما نبرد روز سه‌شنبه براي صدرنشيني در اين گروه است تا از رويارويي با تيم اول گروه ديگر كه احتمالا برزيل خواهد بود، جلوگيري كنند.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

ديدار قاليباف با هاشمي رفسنجاني

قاليباف دراين ديدارمراتب احترام و ارادت خود را نسبت به هاشمي رفسنجاني اظهار كرده است.

محمدباقر قاليباف، كانديداي دور نخست انتخابات رياست‌جمهوري، عصر امروز با حضور در دفتر هاشمي رفسنجاني، با وي ملاقات كرد.

بنا بر اين گزارش، قاليباف در اين ديدار مراتب احترام و ارادت خود را نسبت به هاشمي رفسنجاني اظهار كرده است.
گفتني است، در جريان رقابت‌هاي دور اول انتخابات رياست‌جمهوري، بيشترين تخريب هاشمي رفسنجاني توسط دو سايت اينترنتي خط نهم و آبادگران كه وابسته به رئيس ستاد انتخاباتي قاليباف بودند، انجام شده است.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

بزرگان‌ پوشاک‌ جهان‌ به‌ دنبال‌ پيراهن‌ تيم‌ ملى‌

 
حضور تيم‌ ملى‌ ايران‌ در جام‌جهانى‌ موجب‌ شده‌ است‌ شرکت‌هاى‌ بزرگ‌ و چند مليتى‌ براى‌ تأمين‌ لباس‌ و وسايل‌ تيم‌ ملى‌ پيشنهاداتى‌ ارايه‌ کنند.
در همين‌ راستا ديروز مطلع‌ شديم‌ چند شرکت‌ بزرگ‌ توليد کننده‌ پوشاک‌ که‌ معروفيت‌ جهانى‌ دارند، قصد دارند با فدراسيون‌ فوتبال‌ ايران‌ وارد مذاکره‌ شوند تا به‌ اين‌ وسيله‌ محصولات‌ خود را تبليغ‌ کنند. آنها جزو اسپانسرهاى‌ رسمى‌ فيفا محسوب‌ مى‌شوند و به‌ همين‌ خاطر مى‌توانند آرم‌ خود را بر روى‌ پيراهن‌ فوتباليست‌ها حک‌ کنند.
شايان‌ ذکر است؛ در جام‌جهانى‌ 98 فرانسه‌ هم‌ شرکت‌ توليدى‌ «نايک» اسپانسر تيم‌ ملى‌ ايران‌ بود.
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

تيم‎ هاي‎ آلمان و آرژانتين دومين پيروزي‎ خود را در جام‎ كنفدراسيونها كـسـب‎ كردند.

خوشحالي ژرمن‌ها پس از پيروزي برابر تونس  در اين‎ رقابتها و در گروه‎ يك‎ ديشب‎ آلمان‎‎ ميزبان بازي‎ هـا در مصاف‎ با تونس‎ در حاليكه‎‎ يك‎ نيمـه بـا تساوي‎ بدون‎ گل‎ متوقف‎ شده‎‎ بود درنيمـه دوم‎ با سه‎ گل‎ بالاك‎‎ ,شواياشتايـنگـر, و هـانـك موفق‎ به‎ شكست‎ قهرمان‎ آفريقا شد.
در دومين‎‎ بازي‎‎ آرژانتين در ديداري پـرگـل‎ چهاربر دو برابـر استـراليـا بـه‎ پيـروزي‎ رسيد.
فيگوئرا سه‎‎ بار و ريكـلمـه يـكبـار بـراي‎ آرژانتين‎‎ در اين ديدار گلزني‎ كردنـدو هـر دو گل‎ استراليا را اوليسي‎ به‎ ثمر رساند.
در ادامه‎‎ اين‎ بازي‎ ها و ازگـروه دو امشـب‎ يونان‎‎ با ژاپن و مكزيك‎ با برزيل‎ به‎ مصـاف‎ هم‎ مي‎ روند.
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

کروبی: انتخابات مخدوش است

مهدی کروبی، يکی از نامزدهای انتخابات رياست جمهوری در جريان يک مصاحبه مطبوعاتی که در واپسين ساعات شمارش آرا انتخابات برگزار شد، اعلام کرد نتيجه اين انتخابات به دليل دخالت سپاه پاسداران و بسيج مخدوش است.

آقای کروبی همچنين شورای نگهبان را مورد انتقاد قرار داد و گفت: "شورای نگهبان بدون انتخابات، محمود احمدی نژاد را جايگزين من کرده است."

آقای کروبی که تا بعد از ظهر شنبه طبق آمارهای اعلام شده توسط ستاد انتخابات وزارت کشور، با فاصله کمی جلوتر از محمود احمدی نژاد قرار داشت گفته است: "من انتخابات را به جهت اعمال نفوذ برخی سپاهيان و بسيجيان مخدوش می‌ دانم و از رهبری می‌ خواهم که هيئتی را مسئول پيگيری اين موضوع کنند."

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

سيستم خنك كننده آبي

شركت گيگابايت كه مادربوردها و كارت‌هاي گرافيكي آن مشهور است به توسعه بازار خود ميان هواخواهانش مي‌انديشد. اين شركت اعلام كرده است كه نخستين سيستم خنك كننده آبي خود را براي جلوگيري از داغ شدن پردازنده‌ها طراحي كرده است.

شركت گيگابايت اعلام كرده است كه نخستين سيستم خنك كننده آبي‌اش را براي بازي خورهاي هواخواهش ارائه خواهد كرد. اين سيستم بنام گالاكسي3D داراي فن 7/4 اينچي است و قادر است كه 104 گالن آب را درساعت در لوله‌اي 5/0 اينچي به حركت درآورد.
اين كيت شامل فن اضافي است كه مي‌تواند طول عمر خازن‌هاي مجاور cpu را افزايش دهد. پمپ آب گالاكسي3D داراي شفت سراميكي براي افزايش اطمينان است و احتمال كاركرد آن را تا 20000 ساعت مي‌افزايد.
گيگابايت فروش اين محصول را در ماه جولاي آغاز خواهد كرد. قيمت آن اعلام نشده است.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

مراسم اهداء نشان شهروندی آتن به هادی ساعی و حسین رضازاده برگزار شد

با حضور دکتررضا قراخانلو رییس کمیته مل یالمپیک کشورمان و نرکوریوس کارا فوتیاس سفیر یونان درتهران مراسم اهداء نشان شهروندی به دو تن از دارندگان نشان طلای المپیک آتن برگزار شد.

 دراین مراسم که درمحل کمیته ملی المپیک کشورمان برگزارشد نشان شهروندی آتن به هادی ساعی قهرمان پرآوازه تکواندو جهان و حسین رضا زاده قهرمان سنگین وزن وزنه برداری جهان اهداء شد. دراین مراسم علی کفاشیان دبیرکل کمیته ملی المپیک و سیدمحمدپولادگررییس فدراسیون تکواندو نیزحضورداشتند.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

نتايج انتخابات رياست جمهورى/رقابت هاشمی و احمدی‌نژاد در دور دوم

ستاد انتخابات وزارت كشور ايران عصر شنبه "نتايج غير رسمی" شمارش کل آراء انتخابات را اعلام کرد که طبق آن اکبر هاشمی رفسنجانی و محمود احمدی نژاد راهی مرحله دوم انتخابات شده اند.

براساس اين گزارش، از مجموع حدود ‪ ۲۸‬ميليون و ‪ ۸۵۰‬هزار رای شمارش شده،

اكبر هاشمی رفسنجانی بيش از 6 ميليون و 10 هزار رای

و محمود احمدی نژاد بيش از 5 ميليون و 555 هزار رای را به خود اختصاص داده اند.

آراى ساير كانديداهاى انتخابات رياست جمهورى به ترتيب عبارت است از:
مهدى كروبى ۰۳۱/۳۹۴/۵ راى
محمدباقر قاليباف ۶۲۰/۰۰۹/۴ راى
مصطفى معين ۲۴۰/۹۴۹/۳ راى
على لاريجانى ۱۹۰/۷۱۵/۱ راى
محسن مهرعليزاده ۷۹۰/۲۶۹/۱ راى.

 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و هشتم خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

مدير تيم هانوفر از به خدمت گرفتن وحيد هاشميان دفاع كرد

 "اليا كنسيگ" مدير تيم "هانوفر ‪ "۹۶‬در گفت و گو با خبرگزاري آلمان در پاسخ به اينكه افكارعمومي نسبت به كيفيت بازي هاشميان كه‌در ديدارهاي مونيخ به ندرت بازي كرد ترديد دارد، گفت: مهم اين است كه هاشميان به عنوان يك بازيكن مطرح در تركيب اصلي بايرن مونيخ حضور داشته است. مدير تيم هانوفر ‪ ۹۶‬افزود: در خصوص كيفيت و توانايي ورزشي هاشميان براي ما، ترديدي وجود ندارد و اگر كسي ادعا مي‌كند كه‌بايرن مونيخ و هانوفر در اين انتقال مرتكب اشتباه شده‌اند، بايد دلايل محكم‌تري ارايه كند. كنسيگ در پاسخ به اينكه آيا با به خدمت گرفتن هاشميان و ‪ ۳‬بازيكن جديد ديگر كمبودهاي خط تهاجمي تيم هانوفر برطرف شده، گفت : ما در فصل جاري جزو ‪ ۳‬تيمي در بوندسليگا بوديم كه بهترين خط تهاجمي را داشته و اين كيفيت همچنان باقي خواهد ماند. مدير باشگاه هانوفر افزود:خط حمله اين تيم باآمدن اين بازيكنان بسيار ارزشمند تقويت خواهد يافت. هاشميان كه تا تابستان ‪ ۲۰۰۷‬ميلادي با بايرن مونيخ قرارداد داشت اخيرا يك قرارداد ‪ ۳‬ساله با "هانوفر ‪ "۹۶‬منعقد كرده است. هاشميان در سال ‪ ۱۹۹۹‬ميلادي از تيم ملي ايران به تيم "هامبورگ " آمد و از سال ‪ ۲۰۰۱‬ميلادي در تيم "بوخوم" بازي كرد و از اول فصل جاري به عضويت تيم بايرن مونيخ درآمد.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و هشتم خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

تام كروز بازيگر معروف سينما و ازدواجی دیگر

 بازيگر سرشناس سينما رسما نامزدي خود را اعلام كرد.تيتر اول تمام اخبار رسانه اي اين خبر هنري بود.تام كروز بازيگر معروف سينما در برج ايفل پاري با كتي هولمز نامزدي خود را جشن گرفت.
او به خبرنگاران گفت: «امروز براي من يك روز مهم و باشكوه است. من با خانم با شخصيت و مهم نامزد شده ام». اين سومين ازدواج تام كروز 43 ساله است.
همسران قبلي كروز هم ميمي راجرز و نيكول كيدمن هر دو جزو بازيگران مطرح سينما هستند.كروز و كيدمن سال 2001 بعد از ده سال زندگي مشترك از هم جدا شدند.
اين دو در زمان زندگي مشترك يك دختر و پسر را به فرزندخواندگي گرفتند كه در حال حاضر با كيدمن زندگي مي كنند.
كروز بعد از جدايي از كيدمن قصد ازدواج با پنه لوپ كروز بازيگر اسپانيايي را داشت ، اما اين قضيه به مرحله اجرا نرسيد.
كتي هولمز كه 26 سال دارد بيشتر بازيگر فيلمهاي كمدي و ترسناك تين ايجري بوده و عمده شهرت خود را در تلويزيون دارد.از وي روز چهارشنبه فيلم «بتمن آغاز مي كند» به روي پرده سينماها رفت.تام كروز هم فيلم «جنگ دنياها» ساخته استيون اسپيلبرگ را آماده نمايش دارد.اين فيلم علمي تخيلي تا چند هفته آينده به روي پرده سينما مي رود.
+ نوشته شده در  شنبه بیست و هشتم خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

قورباغه ای که افتخار آفرين شد!

در طول حيات يک قورباغه هيچی با ارزشتر از اين نيست که صدای آواز خواندنش بشه پرفروشترين زنگ تلفن همراه (Ringtone)!

اين دقيقا اتفاقی است که در خيلی از کشورهای اروپايی افتاده و يک زنگ تلفن همراه به اسم "قورباغه ديوانه" (Crazy Frog) به يکی از پرفروشترين زنگهای تلفن همراه تبديل شده است.

اين قورباغه که رنگش آبيه و با کلاه ايمنی موتور سواری و عينک ادای موتورسوارها را در مياره. در واقع زنگ تلفن همراه صدای موتورسواری خيالی اين قورباغه است که با صدای "دينگ دينگ" شروع ميشه و به يک "وی‌ی‌ی" طولانی ختم ميشه.

آهنگ زنگ تلفن اين جناب قورباغه موفق شده که وارد جدول پرفروشترين آهنگهای تلفن همراه بشه و در مقام اول اين جدول قرار بگيره.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و هشتم خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

فوران خشم بعد از شکست اجلاس سران اروپا

بریتانیا که در ماه ژوييه ریاست اتحادیه اروپا را برعهده می گیرد، حاضر نشد به سایر کشورها امتیاز بدهددر پی بروز بن بست در اجلاس رهبران اتحاديه اروپا درباره بودجه اين بلوک در بروکسل، جنگ لفظی خشم آلودی بين رهبران کشورهای اروپايی درگرفته و جناح بندی تازه ای شکل گرفته است.

اين بن بست ناشی از اختلاف بريتانيا و فرانسه بر سر سهم بريتانيا در بودجه ساليانه اين بلوک و يارانه های کشاورزی است. رهبران اتحاديه اروپا در اجلاس دو روزه خود در بروکسل از تصويب بودجه اين بلوک بازماندند.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و هشتم خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

مسابقات‎ فوتبال‎ جام‎ كنفدراسيونها امشب‎ با دو بازي‎‎ پيگيري مي‎ شود.

در اين‎‎‎ رقابتها آلمان ميزبان بازيهـا بـا تونس‎ ديدار مي‎كند و استراليا با آرژانتين‎ روبرو مي‎شود. در اين‎‎‎ گروه‎ آلمان و آرژانتين با يك‎ بـرد و بر حسب‎ گلهاي‎‎ زده‎ بيشتر در ردههـاي اول‎ و دوم‎ جاي‎ دارند و استراليا و تونس‎ بـدون‎ امتياز سوم‎‎ و چهارم هستند. اين‎ مسابقات‎ فردا شب‎ در گروه‎ دو با ديدار تيمهاي‎ يونان‎‎ با ژاپن و مكزيك‎ با بـرزيـل‎ پيگيري‎ خواهد شد.
+ نوشته شده در  شنبه بیست و هشتم خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

راهيابي احمدي‌نژاد و هاشمي رفسنجاني به دور دوم انتخابات قطعي شد

در حالي كه تنها شمارش 888 صندوق راي از مجموع 41 هزار شعبه اخذ راي در سراسر كشور باقي مانده است، راهيابي محمود احمدي نژاد و اكبر هاشمي رفسنجاني به دور دوم نهمين دوره انتخابات رياست جمهوري قطعي شد.

تاكنون بر اساس شمارش آراي اين صندوقها 28830000 نفر در سراسر كشور راي خود را به صندوق‌هاي اخذ راي نهمين دوره انتخابات رياست جمهوري ريخته‌اند.
بر اساس اين آرا

۱-اكبر هاشمي رفسنجاني با 6020000 راي (9/20 درصد) و ۲-محمود احمدي نژاد با 5644000 هزار راي (59/19 درصد) رتبه‌هاي اول و دوم را كسب كرده‌اند.
همچنين۳- مهدي كروبي با كسب 4941000 راي ( 15/17 درصد)، ۴-محمد باقر قاليباف با كسب 4017000 راي (۱۳/۹۵درصد)، ۵-مصطفي معين با كسب 3983000 راي (82/13 درصد) و ۶-علي لاريجاني با كسب 1687000 راي (86/5 درصد) در رده‌هاي بعدي نهمين دوره انتخابات رياست جمهوري قرار دارند.
محسن مهرعليزاده نيز با كسب 1276000 هزار راي (43/4 درصد) آخرين جايگاه را در نزد مردم از آن خود كرده است.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و هشتم خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

اخرين‌ نتايج‌ قرائت‌ و شمارش‌ اراي‌ نهمين‌ دوره‌ انتخابات‌ رياست‌ جمهوري‌ تا ساعت 14

ستاد انتخابات‌ کشور اخرين‌ نتايج‌ قرائت‌ و شمارش‌ اراي‌ نهمين‌ دوره‌ انتخابات‌ رياست‌ جمهوري‌ را در سراسر کشور اعلام‌ کرد.‌
به‌ گزارش‌ ستاد انتخابات‌ کشور ، اخرين‌ نتايج‌ شمارش‌ ارا از مجموع‌ 23165122‌ راي‌ شمارش‌ شده‌ در سراسر کشور به‌ اين‌ شرح‌ است‌‌‌:
‌1‌-‌ اکبر هاشمي‌ بهرماني‌ 4927011‌ راي‌
‌2‌‌- مهدي‌ کروبي‌ 4572103‌ راي‌

‌3‌‌- محمود احمدي‌ نژاد 4304434‌ راي‌
‌4‌‌- محمدباقر قاليباف‌ 34740608‌ راي‌
‌5‌‌- مصطفي‌ معين‌ 3323513‌ راي‌
‌6‌‌- علي‌ اردشير لاريجاني‌ 1514150 ‌ راي‌
‌7‌‌- محسن‌ مهرعليزاده‌ 1049303‌ راي‌
+ نوشته شده در  شنبه بیست و هشتم خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

آخرين آمار شمارش آراء نامزد انتخابات رياست جمهوري تا ساعت 13

آخرين آمار شمارش آراء نامزد انتخابات رياست جمهوري از سوي ستاد انتخابات كشور اعلام شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري موج مستقر در ستاد انتخابات كشور از مجموع 22 ميليون و 224 هزار و 648 راي

اكبر هاشمي رفسنجاني با 4ميليون و 780 هزار و 41 راي ،

مهدي كروبي با 4ميليون و489هزار و 568 راي ،

محمود احمدي نژاد با 3 ميليون و 886 هزار و 454 راي ،

محمد باقر قالبياف با 3 ميليون و 367هزار و744 راي ، مصطفي معين با 3 ميليون و 203 هزار و 40 راي ،علي اردشير لاريجاني با 1 ميليون و 479 هزار و156 راي،
محسن مهر عليزاده با يك ميليون و18هزار و646 راي به ترتيب بيشترين آراء را كسب كرده اند.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و هشتم خرداد 1384ساعت   توسط مسعود  | 

مطالب قدیمی‌تر